| Markenbezeichnung: | Ubaro Smart Switch |
| Modellnummer: | 228 Zigbee Smart Switch&Socket |
| Mindestbestellmenge: | 1PCS |
| Preis: | Price Negotiable |
| Standard Type | UK Standard, EU Standard |
|---|---|
| Item Weight | 500g |
| Rated Power | 300W |
| 3C Rated Voltage Range | 100-240V |
| Rated Frequency | 50-60Hz |
| Life | 100,000 Cycles |
| Wire Core Material | Phosphor Bronze |
| Working Temperature | -20℃ ~ 55℃ |
| Housing Material | Tempered Glass |